HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

OPEL SERVİSİ

Ankara opel servisi Halil oto en uygun fiyat garantisi sunar. Servisimizde yedek parça satışı yoktur.
opel-corsa-partikul

opel servis Ankara

Opel corsa GM nin avrupadaki markası olan opel tarafından geliştirilen ve segment olarak b sınıfında yer alan hatcback bir otomobildir. Tüm bakım onarımlarını servisimizde yaptırabilirsiniz.

opel-astra-partikul

opel servisi Ankara

Geniş iç hacmi, yeni nesil motorları ve lider teknolojileriyle Opel'in lokomotif gemisi Astra Hatchback ve sedan modelleri ile yollarımızda. Periyodik bakımlar uygun fiyatla Halil oto özel opel servisinde..

opel-combo-partikul

opel özel servis Ankara

Camlı koltuklu ve panelvan olarak üretilen opel combo, 2012 yılından itibaren özellikle fiat doblo ya çok yakın olarak üretilmiştir. Bu aracın tüm tamir bakım onarım mekanik işlemlerini servisimizde güvenle yapılmaktadır..

opel-zafira-partikul

Ankara opel servisleri

Kompakt sınıf MPV'lerin yükselişe geçtiği bir dönemde fonksiyonel 7 koltuğuyla farklı yükleme kombinasyonları sunan Zafira, geniş bir aile aracı olarak karşımıza çıkıyor. Zafira araçlarınıza en iyibiz bakarız..

mokka-partikul-filtresi

opel servis Tavsiye

Suv segmentinin iddalı modeli olan opel mokka 4x4 olarak da üretilmekte. Lüks iç dizaynı ile dikkat çeken araç da tüm periyodik bakımlar, ön takım fren balata disk değişimleri uygun fiyatla servisimizde..

insignia-partikul-filtre

Ankara en iyi opel servis

Opel in en iddalı araçlarından birisi olan insignia göz kamaştırıcı tasarımı ve iç dizaynı ile dikkat çekiyor. İnsignia motor yağı değişimi, filtrelerinin değişimi ve sıvı ölçümleri halil oto özel servis güvencesindedir..

Motorda Tekleme Neden Olur

Benzinin mumlaşması yüzünden karbüratörde şamandıra iğnesi sıkışmış olabilir, temizlemek gereklidir. Şamandıra çok düşük ayar edilmiştir, şamandıra ayarının yenilenmesi gerekir. Karbüratör giriş süzgeci tıkanmış olabilir, temizlenmesi gereklidir. Yakıt pompası arızalı veya kapasitesi yetersiz olabilir, kontrol ettiriniz. motorun teklemesinin sebebi yakıt pompası arızası olabilir Yakıt pompasının filtresi tıkanmış olabilir, temizlenmesi ya da değiştirilmesi gerekir.Opel servisi ne geldiğinizde Yakıt pompası filtre kapağı contası arızalı olabilir, değiştirilmesi gerekir. Eğer varsa, esnek yakıt boruları bükülmüş, kırılmış ya da sıkılmış olabilir. Pompayla depo arasında, yakıt boruları eğilmiş, tıkanmış, veya delinmiş olabilir. Yakıt deposu kapağındaki hava deliği tıkanmış veya daralmış olabilir, temizlenmesi gerekir. Düşük devirdeyken ve rölantide motorda tekleme neden olur? Düşük devirdeyken ve rölantide motorda tekleme sorunu buji arızasına işaret ediyor olabilir. Buji tırnak aralıkları çok kapalı olabilir. İkinci devre bağlantıları kirli, paslı yahut buji kabloları arızalıdır Distribütör kapağı çatlak veya içindeki çevresel elektrot uçları yanmış yahut aşınmış olabilir. Karbüratör hava filtresi kirli olabilir. Supaplarda kaçak olabilir. Platin aralıkları çok kapalı olabilir. Karbüratör ayarsız olabilir. Şamandıra ayarı çok yüksek veya çok alçak olabilir. Şamandıra iğnesi kaçırıyor olabilir. Karbüratör memeleri yanlış veya gevşektir. Rölanti hava kanalı veya yakıt memesinde kısmi tıkanıklık vardır Karbüratör veya manifold flanşı eğilmiş ya da yüzü yaralanmıştır. Yakıt pompası emme klapesinde kaçak olabilir. Supap kayıt boşluklarının büyümesi sebebiyle supap sapları etrafından hava kaçağı vardır. Arabam düşük devirdeyken motor tekliyor diyorsanız yukarıda anlatılan muhtemel sebepleri gözden geçiriniz.Bunun için Ankara opel servis ine gelebilirsiniz. Yüksek devirdeyken motorda tekleme neden olur? Motor üzerindeki bujiler sıcaktır. Daha soğuk tipteki bir bujiyle değiştirilir. Ancak normal bir bujinin ısı yalıtkanlığı ve fena bir buji contayı sebebiyle de çok ısınabileceğini akıldan çıkarmamak gereklidir. Platin aralıkları çok açıktır. Platin kolları eğilmiş veya sıkışmıştır. Platin yayı gerilimi zayıflamıştır. Supaplar sıkışmıştır. Supap yayları supapları kapamayacak kadar zayıflamıştır, ya da kırılmış olabilir. Ara sıra karbüratöre gelen yakıt miktarı azalıp çoğaldığı için karışım zaman zaman yanmayacak kadar fakirleşmektedir Yakıt donanımında kısmi (motoru tamamen durdurmayacak kadar) buhar tamponu meydana gelmiştir. Ateşleme kıvılcımı zayıf olabilir. Kurumla tıkanmış Manifold Egzoz manifoldu kurumla tıkanmış olabilir.(Yukarıdaki resim) Egzoz manifoldunda, susturucuda ve egzoz borusunda gaz çıkışını güçleştiren bir tıkanıklık vardır. Ateşleme zaman ayan bozuktur. Distribütörde ağırlıklı avans iyi çalışmıyor olabilir. Emme manifoldu ısıtıcısı kapalı olarak sıkışmıştır. Detaylı bilgi ve randevu için halil oto opel özel servisi ni arayabilirsiniz.

OPEL HİZMETLERİMİZ

Opel Periyodik bakım

Motor yağı, yağ filitresi, hava filitresi, yakıt filitresi, polen filtresi değişimleri , fren balataları kontrol ve değişimleri ve diğer çıkabilecek ekstralar.

Opel motor yenileme

Opel de motorunuz çok yıpranmışsa sekman ya da tam rektefiye gerekebilir. Bunun için servisimiz size gerekli bilgiyi vererek motorunuz garantili bir şekilde onarmayı tahhüt eder..

Opel kaporta boya

Opel için kaport boya işlemleriniz grantili bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca boyasız göçük düzeltme ve plastik aksam tampon tamiri ve far temizliği işlemleriniz de yapılmaktadır..

Opel elektrik elektronik

Yine elektrik ve elektronik arızalarınız tespit edilip gerekli bakım onarım ya da parça değişimleri yapılır ve adaptasyon sağlanarak aracınız hazır hale getirilir..

OPEL SERVİSİ

OPEL SERVİS

OPEL SERVİS TAVSİYE

EN İYİ OPEL SERVİS