HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

MAZDA SERVİSİ

Mazda servisimizde telefonda danışmanlık hizmeti verlmez, ayrıca perakende yedek parça satışımız da yoktur.
mazda3-partikül-iptali

mazda servis Ankara

Sedan ve hatcback modeli bulunan mazda araçların tüm periyodik bakımları servisimiz Halil oto da yapılmaktadır..

mazda3-partikül-temizliği

mazda servisi Ankara

Mazda araçlarınızın elektrik elektronik kontrolleri ve arıza tespitleri Halil oto özel mazda servisinde yapılmaktadır..

mazda-cx3-partikül-temizliği

mazda özel servis Ankara

Dizel, benzinli, otomatik manuel vites tüm mazdalar uygun fiyatlarla Halil oto serviste bakımlarını yaptırabilirsiniz.

mazdacx5-partikül-iptali

Ankara mazda servisleri

Ankara mazda servis şaşmaz oto sanayi sitesi girişi Akbank karşı sokağında hizmet vermektedir..

bt50-partikül-iptali

mazda servis tavsiye Ankara

Ankara mazda özel servisi olarak bizi tavsiye eden tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız..

mazda-bt50-partikül-temizlik

Ankara en iyi mazda servis

Ankara nın en iyi özel mazda servisi olmak için çalışıyoruz. Randevu için lütfen iletişime geçiniz...

Amortisör bozulursa ne olur. Amortisör arızasının sonuçları:

Amortisör bozulursa ne olur ? Bozuk amortisörün otomobil üzerindeki etkileri değişik noktalarda kendini gösterebilir. Amortisör bozulursa, direksiyon sertleşir ve duruma göre direksiyonunuz titreme yapabilir. Amortisör ve helezonları kontrol edin ve gerekirse Ankara mazda servisi nde yenileyiniz. Aracınızın süspansiyon sisteminin yerine oturması için biraz yol yapınız. Amortisör arızası frenlerin zayıflamasına neden olur amortisör bozulursa ne olur diye sorulacak olursa, olacak şeylerden biri fren mesafesinin uzamasıdır diyebiliriz. Aşınan amortisör, otomobilin fren mesafesini uzatır 80 km/s hızda kuru ve düzgün olmayan yolda fren mesafesi 26 metre artar 50 km/s hızda virajda fren mesafesi 23 metre artar Bu da emniyetli bir duruşla bir kaza arasındaki farktır Frenleri kontrol ettiriniz veya amortisörleri yenileyiniz. Ani manevra sırasında, iyi bir amortisör daha iyi kontrol sağlar Amortisörleri yüzde 50 aşınmış bir aracın virajdaki maksimum emniyet hızı, kuru bir zemindekine oranla maksimum emniyet hızı yüzde 10 azalır Amortisörlerin mutlaka değiştirilmesi gerekir Amortisör bozulursa araç Islak zeminde kayar Yüzeyi 6 mm suyla kaplı bir yolda amortisörleri yüzde 50 aşınmış önden çekişli bir araç, amortisörleri yeni olan bir araca göre yüzde 10 daha düşük hızda kaymaya başlar Amortisörlerin mutlaka çifter çifter ya da tercihen dördünün birden değiştirilmesi gerekir. Ön amortisörleri değiştirdikten sonra daima bir ön takım ayarı yaptırınız. Amortisör arızası titremelere yol açar Aşınan amortisör araçta sarsıntıya yol açar. Farlar etkilenir ve karşıdan gelenin gözünü alır. Lastikler aşınır. Amortisörlerin görevini görmemesi durumunda lastikler farklı yerlerden aşınır. Amortisör arızası lastiklerin dengesiz aşınması ile kendini gösterebilir. Amortisör bozulursa ne olur sorusuna bir diğer olasılık ise Amortisörün bozulmasının araç kullanımı zorlaştırmasıdır. Direksiyon titremesi gerçekleşebilir. Normal şartlar altında bozuk amortisörler, sürücünün yorgunluğunu artırır ve tepki süresini yüzde 26 oranında geciktirir. Amortisörünüzü kontrol ettiriniz. Aşınmış parçaları değiştirin ve amortisör montajını kontrol ettiriniz.

MAZDA SERVİS HİZMETLERİMİZ

Mazda Periyodik bakım

Mazda araçlarınızın periyodik bakımlarını servisimizde yaptırabilirsiniz. Motor yağı , yağ ve hava filitresi ile 4 teker balata kontrol sıvı ölçümleri ve elektrik kontroller.

Mazda motor yenileme

Mazda da araçlarınızın motor bakım ya da yenileme, sekman, tam motor rektefiye dizel ya da benzinli olsun garantili bir şekilde Halil oto mazda özel servisinde yapılmaktadır..

Mazda kaporta boya

Mazda kaporta, boyasız göçük düzeltme, tampon ve plastik aksam tamiri, dolu hasarı ve boya işleleri birinci sınıf işçilik ve malzeme ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Mazda elektrik elektronik

Servisimizde mazda elektronik kontroller, arıza tespiti, elektronik ve elektrik arızalarının giderilmesi işlemi en uygun fiyat garantisi ile yapılmaktadır..

MAZDA SERVİSİ

MAZDA SERVİS

MAZDA SERVİS TAVSİYE

EN İYİ MAZDA SERVİS