HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

VOLVO SERVİSİ

Partikül filtreniz dolabilir, Bunun neticesinde arıza ikaz ışığınız yanabilir. Panik yapmayınız. Aracınızı en yakın servise kullanarak götürebilirsiniz. Halil oto servis konusunda uzman personeli ile partikül arızalarında rakipsiz çözüm önerileri sunmaktadır.
s40-partikül-filtresi

Volvo s40 partikül filtresi iptali

Volvo s40 araçlarla ilgili olarak partikül filtresi iptali, temizleme, egr iptali, partikül arızaları, partikül sorunu, partikul arıza ikaz ışığı gibi tüm sorunlarınızda Halil oto servis Ankara şaşmaz da hizmetinizdedir.

s60-partikül-filtresi

Volvo s60 partikül filtresi iptali

S60 gelişmiş bir süspansiyona, çabuk tepki veren direksiyona ve daha hızlı, daha hassas elle vites değişimi sağlayan vites değiştirme kollarına sahip. Bu araçla ilgili partikül filtresi sorunlarında Halil oto doğru adres.

s80-partikül-filtresi

Volvo s80 partikül filtresi iptali

Lüks konfora sahip volvo s80 modelinde aradığınız herşey mevcut. Volvo s80 partikül filitresi arızalarında Halil oto servis olarak, hızlı garantili ve ekonomik çözüm önerileri sunuyoruz. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

s90-partikül-filtresi

volvo s90 partikül filtresi iptali

Mükemmel doğal malzemeleri gelişmiş, sezgisel teknolojiyle birlikte sunan Volvo Otomobillerinin yeni nesil üretimimlerinden olan s90 modelinin partikül filtresi iptali, arızası, temizliği gibi işlemleri için bizi ziyaret ediniz.

xc60-partikül-filtresi

Volvo xc60 partikül filtresi iptali

Tüm yollarda, tüm hava koşullarında, XC60 hazır. Dört tekerlekten çekiş, eğim iniş kontrolü ve yokuş kalkış desteği gibi özellikler ihtiyaç duyduğunuzda size ekstra hareket gücü sağlıyor.Partikül filtresi arızalarında bize ulaşabilirsiniz.

xc90-partikül-filtresi

Volvo xc90 partikül filtresi iptali

XC90 ın iç mekanının siz içindeyken çok farklı; uyumlu, sezgisel, doğal. Volvo için yeni bir tür lüksü simgeliyor.Bu araç için partikül filtresi iptali ya da temizliği için bize ulaşabilir ekonomik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kam mili (Eksantrik mil) nasıl kontrol edilir?

Kam mili nasıl kontrol edilir? Kamlarda ve muylularda anormal aşıntı, korozyon, karıncalanma ve derin çizikler var ise değiştirilmelidir. Peki kam mili çok fazla aşınırsa ne olur? Kamlarda ve muylularda aşırı aşıntı supapların yeterince açılamamasına neden olur. Supaplar yeterli miktarda açılmadığı için silindirler içerisine yeterli miktarda hava yakıt karışımı veya hava alınamaz. Motorun hacimsel verimi ve gücü düşer. Ayrıca bu durum, motorun yakıt tüketimini artıran sebeplerdendir. Kam miline supap yay basıncından daha fazla yük binmez. Bu nedenle muylularda ve yataklarında aşıntı veya ovalleşme pek görülmez. Kam millinde muylu çapları ölçülerek ovallik ve aşıntı değerleri belirlenir.

VOLVO HİZMETLERİMİZ

Volvo Partikül filtresi iptali

Volvo aracınızın partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edilir, arıza ışığı cihaz yardımı ilesöndürülür ve sorun çözülür.

Volvo Partikül filtresi temizleme

Opel de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Volvo Egr iptali

Opel egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Volvo Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, opel beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.