HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

RENAULT SERVİSİ

Renault modellerin partikül sorunları, temzilik, iptal ya da filtre değişim işlemlerinden birisi uygulanarak çözülebilmektedir.
megane-partikul-filtresi

Renault megane partikül filtresi iptali

Şık formu, özgün hatlarıyla yeni renault megane. Güçlü tarzını yansıtan dışa dönük tasarımıyla seçimini tutkudan yana kullananlar için tasarlanan bu otomobilin partikul filtresi sorunlarında çözüm Halil oto servis de..

clio-partikul-iptali

Renault clio partikül filtresi iptali

Duygu dolu hatları, yeni ön tasarımı ve yepyeni ışık imzası ile her zamankinden daha ilgi çeken yeni renault clio için partikul filtresi ve egr arızalarında, yazılımla ilgili işlemlerinizde, chip tuning performans gereksinimlerinizde ekonomik çözümler için Ankara Halil oto servis şaşmaz da sizlerle birlikte...

fluence-partikul-temizligi

Renault fluence partikül filtresi iptali

Geniş iç hacmi, ekonomik 4.5 dizel motoru, otomatik ve manuel vites seçenekleriyle her zaman ilgi görmüş renault fluence araçların dizel partikül filtre iptali ve temizleme işlemlerini servisimiz de güvenle yaptırabilirsiniz.

kangoo-partikul-filtre

Renault kangoo partikül filtresi iptali

Hafif ticari araç segmentinde fiat doblo ile kıyasıya bir rekabet içinde olan camlı koltuklu ya da panelvan olarak üretilen renault kongoo aracınızın partikul sorunlarında hızlı, ekonomik ve garantili çözümler Halil oto da...

kadjar-partikul-iptal-etme

Renault kadjar partikül filtresi iptali

Renault kadjar Suv segmentinde farklı konseptlerle iddalı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Renault kadjar aracınız için dizel partikül filtresi iptali, partikul temizliği, egr iptali, chip tuning, arıza ikazı gibi işlemlerinizde Halil oto ya sormadan karar vermemenizi rica ederiz.

captur-partikul-filtresi-iptali

Renault captur partikül filtresi iptali

Küçük suv segmentinin iddalı aracı captur özellikle kaporta aksamında çift renk kullanması ile görsel olarak bir adım öne çıkıyor. Renault captur partikül filtresi probleminiz varsa, arıza ışığınız yanıyorsa Halil oto servis doğru adres.

Gaza basınca artan uğultu sesi:

Gaza basınca motordan ses geliyorsa, bu durum dönen bir parçanın arıza yaptığına işarettir. Özellikle şarj dinamosu arızasına işaret ediyor olabilir. Bu duruma çözüm bulunmazsa şarj dinamosunun içindeki rulmanların dağılması sonucunda şarj dinamosu kilitlenebilir ve şarj dinamosunun kilitlenmesi sonucunda v kayışı (Alternatör kayışı) dönmemeye başlayacaktır. Bu durum, motordan alınan hızın iletiminde problem çıkaracağı için v kayışı kopabilir. V kayışının kopması ile de su devirdaim pompası çalışmayacak ve motorun içerisinde su sirkülasyonu olmayacaktır. Bunun sonucunda da aracınız hararet yapacaktır.

RENAULT HİZMETLERİMİZ

Renault Partikül filtresi iptali

Renault aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Renault partikül filtresi temizleme

Renault da her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Renault Egr iptali

Renault egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Renault Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, renault beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.