HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

PEUGEOT CİTROEN SERVİSİ

Bir peugeot ya da citroen sahibi iseniz dizel aracınızın tüm araç markalarda olduğu gibi partikül filtresinin dolma ihtimali her zaman vardır.
301-partikül-filtresi

peugeot 301 partikül filtresi iptali

Peugeot 301, dış tasarımı, geniş iç mekanı ve geliştirilmiş güvenlik donanımlarıyla dikkat çekiyor. Partikül filtresi, partikül iptali ve temizliği 301 araçlariçin servisimizde yapılmaktadır.

308-partikül-filtresi

peugeot 308 partikül filtresi iptali

Peugeot 308, sürüş duygularınızı doruğa çıkarmak için en ince ayrıntısına kadar özenle hazırlanmış ve en son teknolojiyle üretilmiş bir araç. Partikül filtresi ile ilgili bize ulaşabilirsiniz.

508-partikül-filtresi

peugeot 508 partikül filtresi iptali

Peugeot un D segmentindeki aracı olan 508 daha iddialı dış stiliyle ve geliştirilen teknolojik yenilikleriyle, farklı bir sürüş keyfi sunuyor. Partikül filtresi ve iptali için Halil oto doğru tercih.

partner-partikül-filtresi

peugeot partner partikül filtresi iptali

Peugeot Partner ın iki dizel motor seçeneği de ekonomi ve yüksek performans gibi beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmış. Partikül filtresi için partikül iptali ve temizliği için Halil oto.

c4-partikül-filtresi

citroen c3 c4 c5 partikül filtresi iptali

Citroen in c serisi araçları c3, c4, c5 dizel motorlu araçları partikül arızası çıkarabilmektedi. Partikül filtresi iptali, partikül temizliği için Halil oto servis size ekonomik çözümler sunmaktadır...

berlingo-partikül-filtresi

citroen berlingo partikül filtresi iptali

Citroen berlingo citroen in hafif ticari aracı olarak karşımıza çıkmaktadır. Citreon berlingo partikül filtresi, partikül iptali gibi gereksinimlerinizin adresi her marka da olduğu gibi yine Halil oto servisdir.

Motorda yağ kaçağı neden olur. Motor yağ kaçağı sebepleri:

Motorda yağ kaçağı neden olur? Motorda yağ kaçağının sebepleri çeşitlilik gösterebilir. Aracınızın motorunda yağla muhatap olarak çalışan pek çok parça olduğu için motor yağ kaçağı sebepleri bu parçalardan biriyle alakalı olabilir. Motorda yağ kaçağının sebebi Karter olabilir.Karter contası Motor yağ kaçağı sebeplerinden biri karter olabilir. Yağ karterinde boşalma tapası gevşek yahut tapa contası bozuk olabilir. Yağ karterinde çatlak yahut delik olabilir. Karter contası yağ kaçırıyor ise bunun birkaç sebebi olabilir. Karter contası neden yağ kaçırır ? Karter contasının yağ kaçırması durumunda şu ihtimallere bakınız. Vidalar gevşemiş olabilir. Conta bozulmuş olabilir. Conta yerine iyi oturmamış olabilir. Karterin flanş kısmı eğilmiş olabilir. Bunların dışında motor yağının kartere dönüş kanalı tıkanmış da olabilir. Eksantrik mili dişlileri kapak contası yağ kaçırıyor ise Cıvatalar gevşektir. Conta bozulmuştur. Conta yerine iyi oturmamıştır. Kapağın flanş kısmı eğilmiştir. Kapağın bağlandığı motor kısmı kaçırmaktadır. Motorda yağ kaçağının pek çok muhtemel sebebi olabilir. Ana mil ön keçesi yağ kaçırıyorsa muhtemel sebepler Yağ keçesi yıpranmıştır Keçe yanlış takılmıştır Anamil muylusu ve pule yatak kısımları oyulmuştur Pule veya damper gevşemiştir Keçe yahut kapak merkezden kaçmıştır Yağın kartere dönüş kanalı tıkanmıştır Arka anamil keçesi yağ kaçırıyorsa muhtemel sebepler Keçe yıpranmıştır Kullanılan keçe yerine uygun tipte değildir Arka yatak aşıntısı büyümüştür Ana mil muylusunda oyuklar meydana gelmiştir Motorda yağ kaçağının muhtemel diğer sebepleri Eksantrik milin arka kısmındaki tapa yeteri kadar sıkı olmadığından, yerine iyi yerleştirilmediğinden, yuvasının bozulmuş veya eksantrik mil boyuna boşluğunun çoğalmasından motorda yağ kaçağı olabilir.

PEUGEOT CİTROEN HİZMETLERİMİZ

Peugeot Citroen Partikül filtresi iptali

Peugeot citroen Aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Peugeot Citroen Partikül filtresi temizleme

Peugeot citroen de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Peugeot Citroen Egr iptali

Peugeot citroen egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Peugeot Citroen Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, peugeot citroen beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.