HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

MERCEDES SERVİSİ

Mercedes modelleri için dizel motorlu araçlar partikül sorunu yaşabilir. Servisimizde bunun ekonomik çözümleri mevcuttur.
mercedes-c-serisi-partikul

mercedes c220 partikül filtresi iptali

2143 cc silidir hacmine sahip mercedes c220 360 nm tork üreten performanslı bir motora sahip. Bu güçlü aracın partikül filtresi arıza ve sorunlarında Haliloto servis ten bilgi alabilirsiniz.

mercedes-a-serisi-partikul-filtresi

mercedes a180 partikül filtresi iptali

Mercedes’in önden çekişli olan ender modellerinden birisi olan a180 partikül filtresi ve egr iptali ile bu parçaların temizliği için Halil oto servisten randevu alabilirsiniz.

mercedes-e-serisi-partikul-iptali

mercedes e220 partikül filtresi iptali

Akıllı Sürüş konseptiyle geliştirilen Mercedes-Benz yeni E-Serisi ve özellikle e 220 modeline ait dizel partikül iptali, egr iptal ve temizliği işlemleri servisimizde yapılmaktadır.

mercedes-vito-partikul-filtresi-iptali

mercedes vito partikül filtresi iptali

En son 2016 yılında yenilenen kasası ile koltuklu, vip ve panelvan olarak üretilen mercedes vito cdi partikül iptali işlemlerinde Halil oto servis size uzman kadrosu ile Ankara da şaşmaz oto sanayi sitesinde hizmet vermektedir.

e250-partikul

mercedes e250 partikül filtresi iptali

E 250 mercedes CDI 4matic'in 204 hp güç ve 500 Nm tork üretebilen dizel motorunda partikül filtresi arızası yaşarsanız Halil oto özel servis den güvenli ve uygun fiyatlı hizmet alabilirsiniz ...

cla180-partikul-iptal

mercedes cla 180 partikül filtresi iptali

Mercedes cla 180, mercedes in coupe versiyonu olarak üretilmiş dizel motor seçeneğine de sahip bir modelidir. Bu araç için de partikül iptali ve temizliği servisimizde yapılmaktadır.

Motordan gelen, sert bir cisme vuran tokmak sesi

Bu ses kapalı bir yerde sert cisme vuran ağaç tokmak sesine benzeyen boğuk, uğultulu bir sestir. Pistonla silindir arasındaki normal boşluğun büyümesi bu sesin meydana gelmesine esas sebep olur. Motor soğukken ses geliyor, fakat motor ısınınca ses kayboluyorsa, ortada ciddi bir durumun olmadığı söylenebilir. Ancak, çaresine bakılmazsa piston ve silindir arasındaki boşluk kısa zamanda artacak ve motorun gücünü azaltacaktır. Motor rölantideyken ya da yüksek devirdeyken gelen çarpma sesi Genellikle, motor rölantide çalışırken, zaman zaman da yüksek devirdeyken gelen, debriyaja basıldığı zaman kesilen, keskin bir çarpma sesi geliyorsa bunun sebebi, anamil boyuna gezinti boşluğunun fazla olmasıdır. Motordan gelen şıkırtı sesi Eğer volan bağlantılarında boşluk varsa düzenli olarak motordan vuruntu sesi ya da şıkırtı gelir. Bu sesin sebebinin volan gevşekliğinden olup olmadığını anlamak için, vites boşta ve motor yüksek rölantide çalışırken kontak anahtarı kapatılır. Kontak anahtarını kapattığınızda motordan bir vuruntu sesi gelirse büyük ihtimalle volan bağlantılarında boşluk vardır.

MERCEDES HİZMETLERİMİZ

Mercedes Partikül filtresi iptali

Mercedes aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Mercedes Partikül filtresi temizleme

Mercedes de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Mercedes Egr iptali

Mercedes egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Mercedes Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, mercedes beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.