HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

BMW SERVİSİ

Bwm aracınız partikül filtresi arızası verdiğinde aracı bir süre daha kullanmaya devam edebilirsiniz. Ancak parformans ve çekiş gitgide azalacaktır. Sorunun çözümü için lütfen randevu alınız.
3.20-partikul-filtresi

bmw 3.20 partikül filtresi iptali

Bmw 3.20 320 dizel partikül fitresi iptali, dizel partikül fitresi temizleme, egr iptali, egr temizliği, performans yazılımları işlemlerinizde Halil oto servis doğru tercih.

5.20-partikul-filtresi

bmw 5.20 partikül filtresi iptali

Bmw 520 bmw 5.20 araçlarınızın partikül filtre temizliği, iptali, egr sorunları, chip tuning işlemleri, Ankara şaşmaz oto sanayi sitesi Halil oto servis de.

5.25-partikül-filtresi

bmw 5.25 partikül filtresi iptali

bmw 5.25 ve 5.25 x drive. Güç sizde. Dizel partikül filtresi sorunları ekonomik çözümlerle Halil oto serviste. Servisimize gelip arıza tespit yaptırabilirsiniz.

5.30-partikül-filtresi

bmw 5.30 partikül filtresi iptali

Bmw 5.30 530 dizel partikül fitresi iptali, dizel partikül fitresi temizleme, egr iptali, egr temizliği, performans yazılımları işlemlerinizde Halil oto servis güvencesi en uygun fiyat garntisi ile.

x5-partikül-filtresi

bmw x5 partikül filtresi iptali

Üçüncü nesliyle BMW X5, zorlu beklentilerin olduğu tüm alanlarda olağanüstü lüks sunan bir Spor Aktivite Otomobili (SAV) olarak bir kez daha yollarda. Partikül filtresi iptali Halil oto da. ...

x6-partikül-filtresi

bmw x6 partikül filtresi iptali

X modelinin duruşu ve bir coupe otomobilin sportif tavrı ile BMW X6 tüm sınırları aşıyor. BMW TwinPower Turbo motorları dinamizm ve verimliliğin güçlü bir göstergesi. Partikül sorunu çözümü burada.

Selonoid valfi:

Selenoid valf nedir Elektriksel sinyalle açılıp kapanarak, akışkanın kontrolünü sağlayan vana çeşididir. Selenoid valfler, hava, gaz, su, yağ ve buhar gibi akışkanlar için kullanılırlar.Bu valflere aynı zamanda solenoid valf de denir. Selenoid valfler yeni nesil araç motorlarında motor eksantrik mil ayarlayıcı olarak kullanılmaktadır. Araç motorlarında, kumanda muhafazasına yerleştirilmiş iki selenoid valf yukarıdaki şekilde gösterilmiştir. Motor kontrol ünitesinden gelen sinyallere göre motor yağ basıncını her iki kanat hücreli ayarlayıcıya dağıtır. Bu şekilde hidrolik olarak çalışan ve eksantrik milin konumlarının değiştirilmesine yardım eden kanat hücreli ayarlayıcıların düzgün çalışmasını sağlar. Emme kam mili zamanlama valfi -1 (N205) emme kam milinden. Egzoz kam mili zamanlama valfi (N318) egzoz kam milinden sorumludur Selenoid valflerde konum değişimi Bu valfler konumlarını elektrik enerjisi ile değiştirirler ancak bu elektrik enerjisi tek başına bu konumu değiştirmek için yetmez. Selenoid valf nasıl çalışır ? Selenoid bobinleri, farklı gerilimlerde, doğru veya alternatif akımda çalışacak şekilde çeşitli olarak yapılırlar. Selenoid bobini basit bir silindirik sargıdır ve bu sargıya elektrik akımı verildiğinde elektrikli bir mıknatıs gibi çalışır. Bobin içinde bulunan demir nüve, valfin diyaframıyla mekaniksel olarak bağlıdır. Demir nüve ve dolayısıyla diyafram bir yay ile aşağıya doğru bastırıldığından, selenoid valf normal durumda kapalı olur. Selenoid valfin bobini şebekeye bağlandığında, demir nüve ve diyafram yukarıya çekilir. Valf açılır ve akışkan sol taraftaki girişten sağ taraftaki çıkışa geçmiş olur. selenoid valf seçimi yapılırken kullanma amacı, hat bağlantı ölçüsü, çalışma voltajı, kullanılacak akışkanın basınç ve sıcaklık değerleri dikkate alınır. Selenoid valf seçimi yapılırken selenoid valfin kullanma amacı, hat bağlantı ölçüsü, çalışma voltajı, kullanılacak akışkanın basınç, sıcaklık gibi özellikleri dikkate alınmalıdır. Selenoid Vanalar seçilirken, kullanılacak akışkanın cinsi önemlidir. Akışkanın partiküllerinden arındırılmış olması gerekir. Valfin normalde açık ya da normalde kapalı durumlarından hangisinde olduğuna da dikkat edilmelidir. Akışkanın basıncı, sıcaklığı, vizkozitesi, hat bağlantı ölçüsü valfin kullanma amacına göre belirlenmelidir. Valfin girişindeki akışkanın basıncının valfe uygunluğuna dikkat edilmelidir. Özellikle solenoid valflerden önce tesisata filtre konulması tavsiye edilir.

BMW HİZMETLERİMİZ

Bmw Partikül filtresi iptali

Bmw Aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

Bmw Partikül filtresi temizleme

Bmw de her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

Bmw Egr iptali

Bmw egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

Bmw Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, bmw beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.