HALİL OTO SERVİS / Şaşmaz oto sanayi sitesi / BİZE ULAŞIN : 0 312 278 50 35 & 0 532 695 50 51

FORD SERVİSİ

Ford araçlarınız için partikül filtresinin temizlik, değişim ya da iptal kararını servis yetkilimiz karar verececektir. Tüm işlemlerde en uygun fiyat garantisi sunulur.
focus-partikul-filtresi

ford focus partikül filtresi iptali

Ford focus her dönemde en çok satılan otomobillerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Partikül, egr, chip tuning gibi işlemleriniz de doğru adres Halil oto ozel servis.

fiesta-partikul-iptali

ford fiesta partikül filtresi iptali

Modern stili en yeni teknoloji ile birleştiren ford fiesta, dizel modellerinde yine partikul filtresi kullanmış. Partikul sorunlarında ekonomik çözümlerle hizmetinizdeyiz.

mondeo-partikul-iptal

ford mondeo partikül filtresi iptali

Şık ve modern tasarımı; olağanüstü performansı ve ileri teknolojileriyle işte karşımıza çıkan yeni ford mondeo rakiplerini gölgede bırakacak kadar iddialı görünüyor.

tourneo-partikul-temizligi

ford tourneo partikül filtresi iptali

Ford Tourneo Courier, kompakt ve geniş iç hacmiyle ticari araçta konfor, tarz ve teknoloji arayanlar için üretilmiş. Yakıt tasarrufu olarak sınıfının en iyilerinden denebilir.

kuga-partikul-filtresi

ford kuga partikül filtresi iptali

Bir Spor Arazi Aracı başka bir değişle SUV olan Ford Kuga'nın akıllı teknolojileri, 4x4 çekiş sistemi, sportif dış tasarımı ve geniş iç hacmi ile dikkat çekiyor. Partikul için bizi arayabilirsiniz.

transit-partikul-filtresi

ford transit partikül filtresi iptali

Ford Transit, yolcu ve yük taşıma için kullanılabilecek, Ford'un ürettiği en büyük ticari araçtır. Transit partikül filtresi iptali , egr iptali ve temizliği için bize başvurabilirsiniz.

Servisimizde ford connect, ford ranger partikul filtresi iptali temizliği de yapılmaktadır.

FORD HİZMETLERİMİZ

ford Partikül filtresi iptali

Ford Aracınızda partikül arıza işığı yanıyorsa, partikül filitreniz iptal edlir, arıza ışığı cihaz yardımı ile söndürülür ve sorun çözülür.

ford Partikül filtresi temizleme

Ford da her zaman filtreyi, değiştirmek ya da iptal etmek gerekmeyebilir. Bazı durumlarda filtre temizlenerek sorun uygun fiyata çözülür.

ford Egr iptali

Ford egr iptali servisimizde en uygun fiyat garantisi ile bir daha sorun çıkarmamak üzere iptal edilir. Arıza ikaz göstergesi de silinir.Arıza bir daha tekrar etmez.

ford Chip Tuning beygir tork arttırmı

Servisimizde, ford beygir tork artışı, yakıt tasarruf yazılımı ve arıza likaz lambası söndürme işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.Bu işlemler aracınıza zarar vermez.